Haber

Survivor’da aile ödülünü hangi takım kazandı? Survivor 2023’te yeni takımlar açıklandı mı?

Survivor 2023’te heyecan hız kesmeden devam ediyor. TV8 ekranlarının sevilen yarışma programında aile ödül heyecanı dün akşam yaşandı.

Yarışmacılar ailelerini görmek için büyük çaba sarf etti. Her iki takım da rakipleri için aile ödülünü kazanmak için ellerinden gelenin en iyisini yaptı.

Karşılaşma öncesi her iki gruptaki yarışmacılar aileleri ile kısa süre hasret giderdi.

Peki Survivor 2023’te aile ödülünü kim kazandı ve yeni takımlar nasıldı? Detaylar burada..

Yeni takımlar açıklandı

Survivor 2023’te ünlüler ve gönüllüler dönemi kapandı. Acun Ilıcalı, her hafta yeni takımların kurulacağını ve yarışmanın bu formda devam edeceğini duyurdu.

Haftalık performans bilgilerine göre birinci ve ikinci isimler takım kaptanları oldu. Bu haftanın kaptanları Nefise ve Yusuf oldu. İşte bu iki ismin oluşturduğu yeni kadrolar.

Nefise (Kırmızı Takım)

Osman can

Ertuğ

Cansu

Aziz

Barış

Yusuf – (Mavi Takım)

Özgür

Halil

Kürşat

otobüs

Asena

Aile ödülünü kim kazandı?

Survivor aile ödül oyununda yarışmacılar kıyasıya mücadele etti. Birinci tür ödül oyununu gönüllüler, ikinci türü ünlüler kazandı. 1-1’lik beraberlikle sona eren oyun, güçlü olanın çabasına bırakıldı. Bu maçı 3-1 kazanan takım mavi takım oldu.

2 gün sürecek ödüllü oyunda kazanan grup aileleri ile yemek yeme hakkını elde edecek. Kaybeden takım ise aileleri ile 15 dakika hasret giderecek.

nizip-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu